CB042G0473JBC
CB042G0473JBC KYOCERA AVX
cb-petht.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 0.047UF 5% 250VDC 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
Size / Dimension: 0.228" L x 0.197" W (5.80mm x 5.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.047UF 5% 250VDC 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.047 µF, Size / Dimension: 0.228" L x 0.197" W (5.80mm x 5.00mm).
Інші пропозиції CB042G0473JBC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB042G0473JBC CB042G0473JBC Виробник : Kyocera AVX cb_petht.pdf Film Capacitors 250V 0.047uF 5% 2220