CB042K0103KBC
CB042K0103KBC KYOCERA AVX
cb-petht.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 10000PF 10% 630VDC 2220
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.228" L x 0.197" W (5.80mm x 5.00mm)
на замовлення 1100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 10000PF 10% 630VDC 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.228" L x 0.197" W (5.80mm x 5.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB042K0103KBC CB042K0103KBC Виробник : Kyocera AVX cb-petht.pdf Film Capacitors 630V 0.01uF 10%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
CB042K0103KBC CB042K0103KBC Виробник : KYOCERA AVX Components cb-petht.pdf Cap Film 0.01uF 630V PET-HT 10%( 5.8 X 5 X 2.8mm) SMD 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
товару немає в наявності
CB042K0103KBC CB042K0103KBC Виробник : KYOCERA AVX cb-petht.pdf Description: CAP FILM 10000PF 10% 630VDC 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 630V
Capacitance: 10000 pF