CB047D0684JBC
CB047D0684JBC KYOCERA AVX
cb-pen.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Height - Seated (Max): 0.154" (3.90mm)
Capacitance: 0.68 µF
Size / Dimension: 0.228" L x 0.197" W (5.80mm x 5.00mm)
на замовлення 1960 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 63V, Height - Seated (Max): 0.154" (3.90mm), Capacitance: 0.68 µF, Size / Dimension: 0.228" L x 0.197" W (5.80mm x 5.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB047D0684JBC CB047D0684JBC Виробник : Kyocera AVX cb_pen-2900659.pdf Film Capacitors 63V 0.68uF 5%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
CB047D0684JBC CB047D0684JBC Виробник : KYOCERA AVX cb-pen.pdf Description: CAP FILM
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Capacitance: 0.68 µF