CB047E0224KBC
CB047E0224KBC KYOCERA AVX Components
cb-pen.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Film 0.22uF 100V PEN 10% (5.8 X 5 X 4mm) Stacked 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CB047E0224KBC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB047E0224KBC CB047E0224KBC Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP FILM
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
CB047E0224KBC CB047E0224KBC Виробник : KYOCERA AVX cb_pen-2900659.pdf Film Capacitors 100V 0.22uF 10%