CB047G0333JBC
CB047G0333JBC KYOCERA AVX
cb-pen.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 0.033UF 5% 250VDC 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.033 µF
Size / Dimension: 0.228" L x 0.197" W (5.80mm x 5.00mm)
на замовлення 3500 шт:
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.033UF 5% 250VDC 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.033 µF, Size / Dimension: 0.228" L x 0.197" W (5.80mm x 5.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB047G0333JBC CB047G0333JBC Виробник : KYOCERA AVX cb_pen-2900659.pdf Film Capacitors 250V 0.033uF 5%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
CB047G0333JBC CB047G0333JBC Виробник : KYOCERA AVX cb-pen.pdf Description: CAP FILM 0.033UF 5% 250VDC 2220
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Part Status: Active
Capacitance: 0.033 µF