CB047G0683JBC
CB047G0683JBC KYOCERA AVX
cb-pen.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 0.068UF 5% 250VDC 2220
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Capacitance: 0.068 µF
Size / Dimension: 0.228" L x 0.197" W (5.80mm x 5.00mm)
на замовлення 2800 шт:
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.068UF 5% 250VDC 2220, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Capacitance: 0.068 µF, Size / Dimension: 0.228" L x 0.197" W (5.80mm x 5.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB047G0683JBC CB047G0683JBC Виробник : Kyocera AVX cb_pen-2900659.pdf Film Capacitors 250V 0.068uF 5%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
CB047G0683JBC CB047G0683JBC Виробник : KYOCERA AVX cb-pen.pdf Description: CAP FILM 0.068UF 5% 250VDC 2220
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Capacitance: 0.068 µF