CB1a-P-24V
CB1a-P-24V Panasonic Electric Works
CB%20Relay%20Data%20sheet.pdf
Виробник: Panasonic Electric Works
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPST 20A 24V
Packaging: Bulk
Features: Sealed - Fully
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 75 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 20 A
Switching Voltage: 28VDC - Nom
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 14 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 15 ms
Part Status: Active
на замовлення 627 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - CB1A-P-24V - Kfz-Relais, 24 VDC, 20 A, SPST-NO, Durchsteckmontage, Lötanschlüsse, CB Series, tariffCode: 85364190, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kontaktmaterial: Silberlegierung, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 20A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 320ohm, euEccn: NLR, Relaismontage: Durchsteckmontage, DC-Kontaktspannung, nom.: 28V, Produktpalette: CB Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 24VDC, Kontaktkonfiguration: SPST-NO, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB1A-P-24V CB1A-P-24V Виробник : PANASONIC mech_eng_cb.pdf?f_cd=301742 Description: PANASONIC - CB1A-P-24V - Kfz-Relais, 24 VDC, 20 A, SPST-NO, Durchsteckmontage, Lötanschlüsse, CB Series
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Silberlegierung
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 20A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 320ohm
euEccn: NLR
Relaismontage: Durchsteckmontage
DC-Kontaktspannung, nom.: 28V
Produktpalette: CB Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 52 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
CB1A-P-24V CB1A-P-24V Виробник : Panasonic mech_eng_cb.pdf Power Relay 24VDC 40A SPST-NO(26x22x26)mm THT
на замовлення 50 шт:
Мінімальне замовлення: 50
на замовлення 126 шт:
Мінімальне замовлення: 28
CB1a-P-24V Виробник : NAIS CB%20Relay%20Data%20sheet.pdf 07+
товару немає в наявності
CB1a-P-24V Виробник : Panasonic CB%20Relay%20Data%20sheet.pdf Relays 24VDC 320Ohm 20A SPST-NO(26mm 22mm 26mm) THT Automotive Relay Automotive Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
товару немає в наявності
CB1a-P-24V CB1a-P-24V Виробник : Panasonic Industrial Devices CB%20Relay%20Data%20sheet.pdf Automotive Relays 20A 24VDC 1 FORM A PCB