CB2-22-19SSA34 ITT Cannon, LLC
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN RCPT 14POS BOX MNT SKT
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Color: Silver
Voltage Rating: 50V
Current Rating (Amps): 22A
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 14
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 22-19
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Reverse Bayonet Lock
Termination: Solder Cup
Shell Material: Aluminum Alloy
Shell Finish: Nickel
Primary Material: Metal
Qualification: MIL-DTL-5015
на замовлення 50 шт:
Написати відгук
Description: CONN RCPT 14POS BOX MNT SKT, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Silver, Voltage Rating: 50V, Current Rating (Amps): 22A, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 14, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 22-19, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Reverse Bayonet Lock, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Mounting Feature: Flange, Contact Finish - Mating: Silver, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Nickel, Primary Material: Metal, Qualification: MIL-DTL-5015.