CB3-3C-12M2880
CB3-3C-12M2880 CTS Electronic Components
008_0256_0-786323.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 5Vdc 50ppm 12.288MHz
на замовлення 870 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CB3-3C-12M2880
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB3-3C-12M2880 CB3-3C-12M2880 Виробник : CTS-Frequency Controls 008-0256-0.pdf Description: OSC XO 12.288MHZ HCMOS TTL SMD
на замовлення 3551 шт: