CB3-3C-12M3520
CB3-3C-12M3520 CTS Electronic Components
008-0256-0-786323.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 5Vdc 50ppm 12.352MHz
на замовлення 974 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CB3-3C-12M3520
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB3-3C-12M3520 CB3-3C-12M3520 Виробник : CTS-Frequency Controls 008-0256-0.pdf Description: OSC XO 12.352MHZ HCMOS TTL SMD
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
товару немає в наявності