CB3-3C-16M3840
CB3-3C-16M3840 CTS-Frequency Controls
008-0256-0.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: OSC XO 16.384MHZ HCMOS TTL SMD
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 5Vdc 50ppm 16.384MHz.
Інші пропозиції CB3-3C-16M3840
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB3-3C-16M3840 CB3-3C-16M3840 Виробник : CTS-Frequency Controls 008-0256-0.pdf Description: OSC XO 16.384MHZ HCMOS TTL SMD
товару немає в наявності
товару немає в наявності
CB3-3C-16M3840 CB3-3C-16M3840 Виробник : CTS Electronic Components 008-0256-0-786323.pdf Standard Clock Oscillators 5Vdc 50ppm 16.384MHz