CB3-3C-18M4320
CB3-3C-18M4320 CTS-Frequency Controls
008-0256-0.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: OSC XO 18.432MHZ HCMOS TTL SMD
на замовлення 1249 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 5Vdc 50ppm 18.432MHz.
Інші пропозиції CB3-3C-18M4320
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB3-3C-18M4320 CB3-3C-18M4320 Виробник : CTS-Frequency Controls 008-0256-0.pdf Description: OSC XO 18.432MHZ HCMOS TTL SMD
CB3-3C-18M4320 CB3-3C-18M4320 Виробник : CTS Electronic Components 008-0256-0-786323.pdf Standard Clock Oscillators 5Vdc 50ppm 18.432MHz
на замовлення 461 шт: