CB3-3C-1M8432
CB3-3C-1M8432 CTS Electronic Components
008_0256_0-786323.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 5Vdc 50ppm 1.8432MHz
на замовлення 526 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CB3-3C-1M8432
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB3-3C-1M8432 CB3-3C-1M8432 Виробник : CTS-Frequency Controls 008-0256-0.pdf Description: OSC XO 1.8432MHZ HCMOS TTL SMD
на замовлення 4186 шт: