CB3-3C-24M7040
CB3-3C-24M7040 CTS-Frequency Controls
008-0256-0.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: OSC XO 24.704MHZ HCMOS TTL SMD
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 24.704MHz 5.0Volts -20C +70C 50ppm.
Інші пропозиції CB3-3C-24M7040
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB3-3C-24M7040 CB3-3C-24M7040 Виробник : CTS-Frequency Controls 008-0256-0.pdf Description: OSC XO 24.704MHZ HCMOS TTL SMD
товару немає в наявності
товару немає в наявності
CB3-3C-24M7040 CB3-3C-24M7040 Виробник : CTS Electronic Components 008-0256-0-786323.pdf Standard Clock Oscillators 24.704MHz 5.0Volts -20C +70C 50ppm