CB3-3C-29M4912
CB3-3C-29M4912 CTS Electronic Components
008_0256_0-786323.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 5Vdc 50ppm 29.4912MHz
на замовлення 294 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CB3-3C-29M4912
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB3-3C-29M4912 CB3-3C-29M4912 Виробник : CTS-Frequency Controls 008-0256-0.pdf Description: OSC XO 29.4912MHZ HCMOS TTL SMD
на замовлення 1276 шт: