CB3-3C-44M7360
CB3-3C-44M7360 CTS-Frequency Controls
008-0256-0.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: OSC XO 44.736MHZ HCMOS TTL SMD
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 5Vdc 50ppm 44.736MHz.
Інші пропозиції CB3-3C-44M7360
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB3-3C-44M7360 CB3-3C-44M7360 Виробник : CTS-Frequency Controls 008-0256-0.pdf Description: OSC XO 44.736MHZ HCMOS TTL SMD
на замовлення 8 шт:
товару немає в наявності
CB3-3C-44M7360 CB3-3C-44M7360 Виробник : CTS Electronic Components 008-0256-0-786323.pdf Standard Clock Oscillators 5Vdc 50ppm 44.736MHz