CB3-3C-50M0000
CB3-3C-50M0000 CTS Electronic Components
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 5Vdc 50ppm 50MHz
на замовлення 2094 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук