CB3-3C-66M6666
CB3-3C-66M6666 CTS Electronic Components
008-0256-0-786323.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 5Vdc 50ppm 66.6666MHz
на замовлення 999 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CB3-3C-66M6666
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB3-3C-66M6666 CB3-3C-66M6666 Виробник : CTS-Frequency Controls 008-0256-0.pdf Description: OSC XO 66.6666MHZ HCMOS TTL SMD
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
товару немає в наявності