CB3-3C-6M1760
CB3-3C-6M1760 CTS-Frequency Controls
008-0256-0.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: OSC XO 6.176MHZ HCMOS TTL SMD
на замовлення 1646 шт:
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 5Vdc 50ppm 6.176MHz.
Інші пропозиції CB3-3C-6M1760
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB3-3C-6M1760 CB3-3C-6M1760 Виробник : CTS-Frequency Controls 008-0256-0.pdf Description: OSC XO 6.176MHZ HCMOS TTL SMD
CB3-3C-6M1760 CB3-3C-6M1760 Виробник : CTS Electronic Components 008-0256-0-786323.pdf Standard Clock Oscillators 5Vdc 50ppm 6.176MHz
на замовлення 898 шт: