CB3-3C-72M0000
CB3-3C-72M0000 CTS-Frequency Controls
008-0256-0.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: OSC XO 72.000MHZ HCMOS TTL SMD
на замовлення 8 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції CB3-3C-72M0000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB3-3C-72M0000 CB3-3C-72M0000 Виробник : CTS-Frequency Controls 008-0256-0.pdf Description: OSC XO 72.000MHZ HCMOS TTL SMD
товару немає в наявності
товару немає в наявності
CB3-3C-72M0000 CB3-3C-72M0000 Виробник : CTS Electronic Components 008-0256-0.pdf Standard Clock Oscillators 5Vdc 50ppm 72MHz