CB3-3I-14M7456
CB3-3I-14M7456 CTS Electronic Components
008-0256-0.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 14.7456.0MHz 5.0V -40C +85C 50ppm
на замовлення 196 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CB3-3I-14M7456
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB3-3I-14M7456 CB3-3I-14M7456 Виробник : CTS-Frequency Controls 008-0256-0.pdf Description: OSC XO 14.7456MHZ HCMOS TTL SMD