CB3-3I-15M3600
CB3-3I-15M3600 CTS Electronic Components
008-0256-0.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 15.36MHz 5V -40C +85C 50ppm
на замовлення 878 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CB3-3I-15M3600
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB3-3I-15M3600 CB3-3I-15M3600 Виробник : CTS-Frequency Controls 008-0256-0.pdf Description: OSC XO 15.36MHZ HCMOS TTL SMD
на замовлення 1613 шт: