CB3-3I-18M4320
CB3-3I-18M4320 CTS Electronic Components
008-0256-0.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 18.432MHz 5V -40C +85C 50ppm
на замовлення 950 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CB3-3I-18M4320
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB3-3I-18M4320 CB3-3I-18M4320 Виробник : CTS-Frequency Controls 008-0256-0.pdf Description: XTAL OSC XO 18.4320MHZ HCMOS TTL
на замовлення 2034 шт: