CB3-3I-1M8432
CB3-3I-1M8432 CTS Electronic Components
008_0256_0-786323.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 1.8432MHz 5V -40C +85C 50ppm
на замовлення 2585 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук