CB3-3I-24M5760
CB3-3I-24M5760 CTS-Frequency Controls
008-0256-0.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: OSC XO 24.576MHZ HCMOS TTL SMD
на замовлення 85 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 24.576MHz 5.0Volts -40C +85C 50ppm.
Інші пропозиції CB3-3I-24M5760
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB3-3I-24M5760 CB3-3I-24M5760 Виробник : CTS-Frequency Controls 008-0256-0.pdf Description: OSC XO 24.576MHZ HCMOS TTL SMD
на замовлення 85 шт:
на замовлення 9 шт:
CB3-3I-24M5760 CB3-3I-24M5760 Виробник : CTS Electronic Components 008-0256-0-786323.pdf Standard Clock Oscillators 24.576MHz 5.0Volts -40C +85C 50ppm