CB3-3I-33M3330
CB3-3I-33M3330 CTS Electronic Components
008-0256-0.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 33.333MHz 5V -40C +85C 50ppm
на замовлення 1643 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CB3-3I-33M3330
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB3-3I-33M3330 CB3-3I-33M3330 Виробник : CTS-Frequency Controls 008-0256-0.pdf Description: OSC XO 33.333MHZ HCMOS TTL SMD