CB5R5474VF-ZJ
CB5R5474VF-ZJ CDA (Zhifengwei Technology)
Bus_Elx_DS_4020_CB_Series.pdf
Виробник: CDA (Zhifengwei Technology)
Description: CAP 0.47F -20% +80% 5.5V T/V
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Bag
Package / Case: Axial, Can - Vertical
Size / Dimension: 0.531" Dia (13.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 50Ohm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Capacitance: 470 mF
Voltage - Rated: 5.5 V
на замовлення 19343 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP 0.47F -20% +80% 5.5V T/V, Tolerance: -20%, +80%, Packaging: Bag, Package / Case: Axial, Can - Vertical, Size / Dimension: 0.531" Dia (13.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 50Ohm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Capacitance: 470 mF, Voltage - Rated: 5.5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB5R5474VF-ZJ Bus_Elx_DS_4020_CB_Series.pdf Суперконденсатор двошаровий вивідний, С = 470 мФ, U, В = 5,5, Розм = 11,5 x 13,0 мм, Тексп, °C = -25...+70, Термін експл., г @ T,°C = 1000 @ 70,... Група товару: Конденсатори Корпус: 11.5x13.0mm Од. вим: шт