CBB21 (W312J103JK5L00A00C)
Код товару: 209525
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Точність: ±5% J
Діелектрик: Поліпропілен
Part Number: W312J103JK5L00A00C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CBB21 (W312J103JK5L00A00C) Виробник : Weirdy Конденсатор плівковий вивідний, С = 10 нФ, Uном(DC), В = 630, Rm, мм = 10, Тип вив. = радіальні,... Група товару: Конденсатори Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
З цим товаром купують
ADM8690ARNZ
Код товару: 209522
ADM8690_8691_8695.pdf
L78M05CDT-TR (DPAK, ST)
3 Додати до обраних Обраний товар
L78M05CDT-TR.pdf
L78M05CDT-TR (DPAK, ST)
Виробник: ST
Мікросхеми > Стабілізатори напруги лінійні
Корпус: D-Pak (TO-252)
Uin, V: 35 V
Uout,V: 5 V
Iout,A: 0,5 A
Udrop, V: 2 V
Тип виходу: Фіксований
40 шт - РАДІОМАГ-Київ
26 шт - РАДІОМАГ-Львів
42 шт - РАДІОМАГ-Харків
21 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
LM78L05ACM
LM78L05_09_12_15_62_Rev_K.pdf
LM78L05ACM
Виробник: TI
Корпус: SO-8
Uin, V: 35 V
Uout,V: 5 V
Iout,A: 0,1 A