Продукція > CUI DEVICES > CBM-4010C-160-267-20
CBM-4010C-160-267-20 CUI DEVICES
cbm-40c.pdf
Виробник: CUI DEVICES
40 mm x 40 mm DC Centrifugal Blower
на замовлення 399 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN BLOWER 39.5X10MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square/Rounded - 39.5mm L x 39.5mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 6000 RPM, Air Flow: 1.8 CFM (0.050m³/min), Width: 10.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Blower, Noise: 26.7dB(A), Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 1.32 W.
Інші пропозиції CBM-4010C-160-267-20
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CBM-4010C-160-267-20 CBM-4010C-160-267-20 Виробник : Same Sky (Formerly CUI Devices) cbm-40c.pdf Description: FAN BLOWER 39.5X10MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square/Rounded - 39.5mm L x 39.5mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 6000 RPM
Air Flow: 1.8 CFM (0.050m³/min)
Width: 10.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Blower
Noise: 26.7dB(A)
Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.32 W
товару немає в наявності
CBM-4010C-160-267-20 CBM-4010C-160-267-20 Виробник : CUI Devices cbm_40c-2449109.pdf Blowers & Centrifugal Fans dc blower, 40 mm squ are, 10 mm, 12 Vdc,
товару немає в наявності
CBM-4010C-160-267-20 CBM-4010C-160-267-20 Виробник : Same Sky cbm_40c.pdf Blowers & Centrifugal Fans dc blower, 40 mm squ are, 10 mm, 12 Vdc,