CBM-4020B-145-305-20
CBM-4020B-145-305-20 Same Sky (Formerly CUI Devices)
cbm-40b.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: DC BLOWER, 40 MM SQUARE, 20 MM,
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square/Rounded - 40.5mm L x 40.5mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4500 RPM
Air Flow: 2.0 CFM (0.056m³/min)
Width: 20.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Blower
Noise: 30.5dB(A)
Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa)
Power (Watts): 0.48 W
на замовлення 198 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC BLOWER, 40 MM SQUARE, 20 MM,, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square/Rounded - 40.5mm L x 40.5mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4500 RPM, Air Flow: 2.0 CFM (0.056m³/min), Width: 20.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Blower, Noise: 30.5dB(A), Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa), Power (Watts): 0.48 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CBM-4020B-145-305-20 CBM-4020B-145-305-20 Виробник : SAME SKY cbm40b.pdf DC Blower Centrifugal Ball Bearing 12V 10.8V to 13.2V 1.99CFM 30.5dB 39.5 X 39.5 X 10mm Tachometer
на замовлення 100 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
на замовлення 100 шт:
CBM-4020B-145-305-20 CBM-4020B-145-305-20 Виробник : Same Sky cbm_40b.pdf Blowers & Centrifugal Fans dc blower, 40 mm square, 20 mm, 12 Vdc, ball, 4500 RPM, 1.99 CFM, TS
на замовлення 199 шт: