CBM-5015CF-045-348-20 Same Sky (Formerly CUI Devices)
cbm-50cf.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: DC BLOWER, 51.7 X 51.25 X 14.9 M
Packaging: Box
Voltage - Rated: 5VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 51.6mm L x 51.2mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 4500 RPM
Air Flow: 2.9 CFM (0.081m³/min)
Width: 15.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Blower
Noise: 34.8dB(A)
Static Pressure: 0.450 in H2O (112.1 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.05 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC BLOWER, 51.7 X 51.25 X 14.9 M, Packaging: Box, Voltage - Rated: 5VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 51.6mm L x 51.2mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 4500 RPM, Air Flow: 2.9 CFM (0.081m³/min), Width: 15.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Blower, Noise: 34.8dB(A), Static Pressure: 0.450 in H2O (112.1 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 1.05 W.
Інші пропозиції CBM-5015CF-045-348-20
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CBM-5015CF-045-348-20 CBM-5015CF-045-348-20 Виробник : CUI Devices cbm_50cf-3180101.pdf Blowers & Centrifugal Fans dc blower, 51.7 x 51.25 x 14.9 mm, 5 Vdc, omniCOOL, 4500 RPM, 2.85 CFM, TS
товару немає в наявності
CBM-5015CF-045-348-20 CBM-5015CF-045-348-20 Виробник : Same Sky cbm_50cf-3507698.pdf Blowers & Centrifugal Fans dc blower, 51.7 x 51.25 x 14.9 mm, 5 Vdc, omniCOOL, 4500 RPM, 2.85 CFM, TS