Продукція > KEMET > CBR02C150G3GAC
CBR02C150G3GAC
CBR02C150G3GAC Kemet
docfinder?Partnumber=CBR02C150G3GAC
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 15PF 25V NP0 0201
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 15pF C0G 0201 2% Tol RF.
Інші пропозиції CBR02C150G3GAC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CBR02C150G3GAC CBR02C150G3GAC Виробник : KEMET KEM_C1030_CBR_SMD-1101233.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 15pF C0G 0201 2% Tol RF