Продукція > KEMET > CBR02C180F8GAC
CBR02C180F8GAC
CBR02C180F8GAC Kemet
docfinder?Partnumber=CBR02C180F8GAC
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 18PF 10V NP0 0201
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V 18pF C0G 0201 1%.
Інші пропозиції CBR02C180F8GAC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CBR02C180F8GAC CBR02C180F8GAC Виробник : KEMET KEM_C1030_CBR_SMD-1101233.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V 18pF C0G 0201 1%