Продукція > KEMET > CBR02C180G3GAC
CBR02C180G3GAC
CBR02C180G3GAC KEMET
CBR02C180G3GAC.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 18PF 25V NP0 0201
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 18pF C0G 0201 2% Tol RF.
Інші пропозиції CBR02C180G3GAC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CBR02C180G3GAC CBR02C180G3GAC Виробник : KEMET KEM_C1030_CBR_SMD-1101233.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 18pF C0G 0201 2% Tol RF