Продукція > KEMET > CBR06C160F1GAC
CBR06C160F1GAC
CBR06C160F1GAC Kemet
docfinder?Partnumber=CBR06C160F1GAC
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 16PF 100V NP0 0603
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 16pF C0G 0603 1%.
Інші пропозиції CBR06C160F1GAC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CBR06C160F1GAC CBR06C160F1GAC Виробник : KEMET KEM_C1030_CBR_SMD.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 16pF C0G 0603 1%