Продукція > KEMET > CBR08C160F5GAC
CBR08C160F5GAC
CBR08C160F5GAC KEMET
CBR08C160F5GAC.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 16PF 50V NP0 0805
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 16pF C0G 0805 1%.
Інші пропозиції CBR08C160F5GAC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CBR08C160F5GAC CBR08C160F5GAC Виробник : KEMET KEM_C1030_CBR_SMD.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 16pF C0G 0805 1%