CBT25J1K0
CBT25J1K0 TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773192&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 1K OHM 5% 1/4W AXIAL
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±5%
Features: Pulse Withstanding
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: -700/ +400ppm/°C
Size / Dimension: 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Composition: Carbon Composition
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 1 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 1K OHM 5% 1/4W AXIAL, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±5%, Features: Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: -700/ +400ppm/°C, Size / Dimension: 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm), Composition: Carbon Composition, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 1 kOhms.
Інші пропозиції CBT25J1K0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CBT25J1K0 CBT25J1K0 Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773192&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 1K OHM 5% 1/4W AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±5%
Features: Pulse Withstanding
Package / Case: Axial
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 1 kOhms
товару немає в наявності
CBT25J1K0 CBT25J1K0 Виробник : TE Connectivity / Holsworthy NG_CS_1309350_PASSIVE_COMPONENT_0807-1235302.pdf Carbon Composition Resistors 1 KOhms 1/4W 250V