CBT25J3K3
CBT25J3K3 TE Connectivity / Holsworthy
NG_CS_1309350_PASSIVE_COMPONENT_0807-1235552.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Carbon Composition Resistors 3.3 KOhms 1/4W 250V
на замовлення 13960 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CBT25J3K3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CBT25J3K3 CBT25J3K3 Виробник : TE Connectivity AMP Connectors DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773192&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 3.30K OHM 1/4W 5% AXIAL