CBT25J470R
CBT25J470R TE Connectivity / Holsworthy
NG_CS_1309350_PASSIVE_COMPONENT_0807-1235931.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Carbon Composition Resistors 470 Ohms 1/4W 250V
на замовлення 11217 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CBT25J470R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CBT25J470R CBT25J470R Виробник : TE Connectivity AMP Connectors DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773192&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 470 OHM 1/4W 5% AXIAL