CBT25J47R
CBT25J47R NEOHM - TE CONNECTIVITY
1651076.pdf
Виробник: NEOHM - TE CONNECTIVITY
Description: NEOHM - TE CONNECTIVITY - CBT25J47R - KOHLEWIDERSTAND, 47R, 0.25W, AXIAL
tariffCode: 85332900
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial bedrahtet
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 250mW
Widerstandstyp: Impulsspannungsfest
Widerstand: 47ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 5%
Temperaturkoeffizient: -700ppm/°C bis +400ppm/°C
Produktlänge: 6.3mm
euEccn: NLR
Produktpalette: CBT
productTraceability: No
Nennspannung: 250V
Produktdurchmesser: 2.4mm
Produktbreite: -
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEOHM - TE CONNECTIVITY - CBT25J47R - KOHLEWIDERSTAND, 47R, 0.25W, AXIAL, tariffCode: 85332900, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial bedrahtet, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 250mW, Widerstandstyp: Impulsspannungsfest, Widerstand: 47ohm, usEccn: EAR99, Widerstandstoleranz: ± 5%, Temperaturkoeffizient: -700ppm/°C bis +400ppm/°C, Produktlänge: 6.3mm, euEccn: NLR, Produktpalette: CBT, productTraceability: No, Nennspannung: 250V, Produktdurchmesser: 2.4mm, Produktbreite: -, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Інші пропозиції CBT25J47R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CBT25J47R CBT25J47R Виробник : TE Connectivity AMP Connectors DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773192&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 47.0 OHM 1/4W 5% AXIAL
на замовлення 15 шт:
CBT25J47R CBT25J47R Виробник : TE Connectivity / Holsworthy NG_CS_1309350_PASSIVE_COMPONENT_0807-1235944.pdf Carbon Composition Resistors 47 Ohms 1/4W 250V