CBT50J100R
CBT50J100R TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773192&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 100 OHM 5% 1/2W AXIAL
на замовлення 18787 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEOHM - TE CONNECTIVITY - CBT50J100R - Widerstand für Durchsteckmontage, 100 ohm, CBT Series, 500 mW, ± 5%, Axial bedrahtet, 350 V, tariffCode: 85331000, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Nennleistung: 500mW, Widerstand: 100ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Produktlänge: 9.5mm, euEccn: NLR, Produktpalette: CBT Series, productTraceability: No, Nennspannung: 350V, Produktdurchmesser: 3.6mm, Betriebstemperatur, max.: 125°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CBT50J100R CBT50J100R Виробник : NEOHM - TE CONNECTIVITY product-2-1625876-9.datasheet.pdf Description: NEOHM - TE CONNECTIVITY - CBT50J100R - Widerstand für Durchsteckmontage, 100 ohm, CBT Series, 500 mW, ± 5%, Axial bedrahtet, 350 V
tariffCode: 85331000
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Nennleistung: 500mW
Widerstand: 100ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Produktlänge: 9.5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: CBT Series
productTraceability: No
Nennspannung: 350V
Produktdurchmesser: 3.6mm
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
CBT50J100R CBT50J100R Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773192&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 100 OHM 5% 1/2W AXIAL
Мінімальне замовлення: 6
CBT50J100R CBT50J100R Виробник : TE Connectivity / Holsworthy NG_CS_1309350_PASSIVE_COMPONENT_0807-1235574.pdf Carbon Composition Resistors 100 Ohms 1/2W 350V