CBT50J1R5
CBT50J1R5 TE Connectivity / Holsworthy
kamaya_RC1_24R7JTB-1275310.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Carbon Composition Resistors Carbon Comp. Resistor 1/2W, 22 ohm, 10%, Bulk
на замовлення 77 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 1.5 OHM 5% 1/2W AXIAL, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±5%, Features: Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: -600/ +200ppm/°C, Size / Dimension: 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm), Composition: Carbon Composition, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 1.5 Ohms.
Інші пропозиції CBT50J1R5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CBT50J1R5 CBT50J1R5 Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773192&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 1.5 OHM 5% 1/2W AXIAL
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±5%
Features: Pulse Withstanding
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: -600/ +200ppm/°C
Size / Dimension: 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
Composition: Carbon Composition
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 1.5 Ohms