CBT50J2R2
CBT50J2R2 TE Connectivity / Holsworthy
NG_CS_1309350_PASSIVE_COMPONENT_0807-1235534.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Carbon Composition Resistors 2.2 Ohms 1/2W 350V
на замовлення 11624 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CBT50J2R2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CBT50J2R2 CBT50J2R2 Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773192&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 2.2 OHM 5% 1/2W AXIAL