CC0402KRX5R5BB105
CC0402KRX5R5BB105
UPY-GPHC_X5R_4V-TO-50V
Код товару: 60794
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC0402KRX5R5BB105 CC0402KRX5R5BB105 Виробник : YAGEO UPY-GPHC_X5R_4V-TO-50V Description: CAP CER 1UF 6.3V X5R 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Capacitance: 1 µF
на замовлення 20870000 шт:
Кількість Ціна
CC0402KRX5R5BB105 CC0402KRX5R5BB105 Виробник : YAGEO CC0402KRX5R5BB105 Description: YAGEO - CC0402KRX5R5BB105 - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 1 µF, 6.3 V, 0402 [Metrisch 1005], ± 10%, X5R
tariffCode: 85322400
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0402 [Metrisch 1005]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: -
MSL: MSL 1 - unbegrenzt
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Dielektrikum: X5R
Produktlänge: 1.02mm
euEccn: NLR
Kapazität: 1µF
Spannung (DC): 6.3V
Produktpalette: CC Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kondensatoranschlüsse: SMD
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
CC0402KRX5R5BB105 CC0402KRX5R5BB105 Виробник : YAGEO UPY-GPHC_X5R_4V-TO-50V Description: YAGEO - CC0402KRX5R5BB105 - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 1 µF, 6.3 V, 0402 [Metrisch 1005], ± 10%, X5R
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: -
isCanonical: Y
MSL: MSL 1 - unbegrenzt
usEccn: EAR99
Dielektrikum: X5R
Produktlänge: 1.02mm
euEccn: NLR
Kapazität: 1µF
Spannung (DC): 6.3V
Produktpalette: CC Series
Kondensatoranschlüsse: SMD
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
Мінімальне замовлення: 313
CC0402KRX5R5BB105 CC0402KRX5R5BB105 Виробник : Yageo upy-gphc_x5r_4v-to-50v.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V 1uF X5R 0402 10% HI CV
Мінімальне замовлення: 47
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 1 µF
Мінімальне замовлення: 45
CC0402KRX5R5BB105 Виробник : Yageo Yageo_CC_cercaps.pdf Конденсатор керамічний smd, С = 1 мкФ, U, В = 6,3, Точн., % = 10, ТКЄ = X5R, Тексп, °C = -55...+125,... Група товару: Конденсатори Корпус: 0402 Од. вим: 100 шт