Продукція > TDK-LAMBDA > CC10-0505SF-E
CC10-0505SF-E
CC10-0505SF-E TDK-Lambda
cc-e_e.pdf
Виробник: TDK-Lambda
Description: DC DC CONVERTER 5V 10W
Packaging: Tray
Package / Case: 7-DIP Module
Size / Dimension: 1.40" L x 0.89" W x 0.33" H (35.6mm x 22.6mm x 8.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 9V
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 5V
Control Features: Enable, Active Low
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 500 V
на замовлення 89 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 5V 10W, Packaging: Tray, Package / Case: 7-DIP Module, Size / Dimension: 1.40" L x 0.89" W x 0.33" H (35.6mm x 22.6mm x 8.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 9V, Current - Output (Max): 2A, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 5V, Control Features: Enable, Active Low, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 500 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC10-0505SF-E CC10-0505SF-E Виробник : TDK-Lambda cc-e_e.pdf DC/DC Converters - Through Hole DC-DC, PCB Mount, Input 5VDC, Output 5V 2A, 10W
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
CC10-0505SF-E Виробник : TDK cc-e_e.pdf Module DC-DC 5VIN 1-OUT 5V 2A 10W 7-Pin DIP Module
на замовлення 19 шт:
Мінімальне замовлення: 4
CC10-0505SF-E CC10-0505SF-E Виробник : TDK-Lambda ccee.pdf Module DC-DC 5VIN 1-OUT 5V 2A 10W 7-Pin DIP Module