CC10K-1N5
CC10K-1N5 SR PASSIVES
Виробник: SR PASSIVES
Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 1.5nF; 10kV; THT; 10mm; Øpin: 600um
Type of capacitor: ceramic
Mounting: THT
Capacitance: 1.5nF
Pin diameter: 0.6mm
Terminal pitch: 10mm
Operating voltage: 10kV
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 1.5nF; 10kV; THT; 10mm; Øpin: 600um, Type of capacitor: ceramic, Mounting: THT, Capacitance: 1.5nF, Pin diameter: 0.6mm, Terminal pitch: 10mm, Operating voltage: 10kV.