CC1R5-1212DR-E
cc-e_e.pdf
Код товару: 206281
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC1R5-1212DR-E CC1R5-1212DR-E Виробник : TDK-Lambda cc-e-datasheet.pdf Module DC-DC 12VIN 2-OUT 12V/-12V/15V/-15V 0.06A/-0.06A/0.05A/-0.05A 1.5W 7-Pin DIP SMD
на замовлення 68 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
CC1R5-1212DR-E CC1R5-1212DR-E Виробник : TDK-Lambda cc-e_e.pdf Description: DC DC CNVRTR +/-12V TO +/-15V 1W
Packaging: Tray
Package / Case: 7-SMD Module
Size / Dimension: 0.65" L x 0.65" W x 0.35" H (16.5mm x 16.6mm x 8.8mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Current - Output (Max): 60mA, 60mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12 ~ 15V
Voltage - Output 2: -12 ~ -15V
Control Features: Enable, Active Low
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 500 V
Кількість Ціна
CC1R5-1212DR-E CC1R5-1212DR-E Виробник : TDK-Lambda cc-e_e.pdf Isolated DC/DC Converters - SMD 1.5W 12V 0.06A
на замовлення 10 шт:
на замовлення 240 шт:
Мінімальне замовлення: 16
CC1R5-1212DR-E CC1R5-1212DR-E Виробник : TDK cc-e.pdf Module DC-DC 12VIN 2-OUT 12V/-12V 0.06A 1.5W 7-Pin DIP SMD
на замовлення 40 шт:
Мінімальне замовлення: 10