CC2340R53E0RKPR
CC2340R53E0RKPR Texas Instruments
cc2340r2.pdf
Виробник: Texas Instruments
Description: SIMPLELINK 32BIT ARM CORTEX-M0+
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 40-VFQFN Exposed Pad
Sensitivity: -102dBm
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 512kB Flash, 12kB ROM, 64kB SRAM
Type: TxRx + MCU
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.8V
Power - Output: 8dBm
Protocol: Bluetooth v5.3, Thread, Zigbee®
Current - Receiving: 5.3mA ~ 9mA
Data Rate (Max): 2Mbps
Current - Transmitting: 4.5mA ~ 19mA
Supplier Device Package: 40-VQFN (5x5)
GPIO: 26
Modulation: DSSS, GFSK, QPSK
RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth
Serial Interfaces: ADC, GPIO, I2C, JTAG, PWM, SPI, UART
на замовлення 2330 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SIMPLELINK 32BIT ARM CORTEX-M0+, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 40-VFQFN Exposed Pad, Sensitivity: -102dBm, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 512kB Flash, 12kB ROM, 64kB SRAM, Type: TxRx + MCU, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.8V, Power - Output: 8dBm, Protocol: Bluetooth v5.3, Thread, Zigbee®, Current - Receiving: 5.3mA ~ 9mA, Data Rate (Max): 2Mbps, Current - Transmitting: 4.5mA ~ 19mA, Supplier Device Package: 40-VQFN (5x5), GPIO: 26, Modulation: DSSS, GFSK, QPSK, RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, Serial Interfaces: ADC, GPIO, I2C, JTAG, PWM, SPI, UART.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC2340R53E0RKPR CC2340R53E0RKPR Виробник : Texas Instruments cc2340r2.pdf RF Microcontrollers - MCU SimpleLink 32bit Arm Cortex-M0+ 2.4GHz wireless MCU with 512kB flash
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Sensitivity: -102dBm
Mounting Type: Surface Mount
Type: TxRx + MCU
Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.8V
Power - Output: 8dBm
Data Rate (Max): 2Mbps