Продукція > TEXAS INSTRUMENTS > CC2340R53E0WRHBRQ1
CC2340R53E0WRHBRQ1
CC2340R53E0WRHBRQ1 Texas Instruments
cc2340r5-q1.pdf?ts=1761583319014&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FCC2340R5-Q1%252Fpart-details%252FCC2340R53E0WRHBRQ1
Виробник: Texas Instruments
Description: AUTOMOTIVE-QUALIFIED SIMPLELINK
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 32-VFQFN Exposed Pad
Sensitivity: -102dBm
Mounting Type: Surface Mount, Wettable Flank
Memory Size: 512kB Flash, 64kB SRAM
Type: TxRx + MCU
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.8V
Power - Output: 8dBm
Protocol: Bluetooth v5.3
Current - Receiving: 5.3mA ~ 9mA
Data Rate (Max): 2Mbps
Current - Transmitting: 4.5mA ~ 19mA
Supplier Device Package: 32-VQFN (5x5)
GPIO: 19
Modulation: GFSK
RF Family/Standard: Bluetooth
Serial Interfaces: ADC, GPIO, I2C, JTAG, PWM, SPI, UART
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
на замовлення 4183 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AUTOMOTIVE-QUALIFIED SIMPLELINK, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 32-VFQFN Exposed Pad, Sensitivity: -102dBm, Mounting Type: Surface Mount, Wettable Flank, Memory Size: 512kB Flash, 64kB SRAM, Type: TxRx + MCU, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.8V, Power - Output: 8dBm, Protocol: Bluetooth v5.3, Current - Receiving: 5.3mA ~ 9mA, Data Rate (Max): 2Mbps, Current - Transmitting: 4.5mA ~ 19mA, Supplier Device Package: 32-VQFN (5x5), GPIO: 19, Modulation: GFSK, RF Family/Standard: Bluetooth, Serial Interfaces: ADC, GPIO, I2C, JTAG, PWM, SPI, UART, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q100.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC2340R53E0WRHBRQ1 CC2340R53E0WRHBRQ1 Виробник : Texas Instruments cc2340r5-q1.pdf?ts=1761583319014&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FCC2340R5-Q1%252Fpart-details%252FCC2340R53E0WRHBRQ1 RF Microcontrollers - MCU Automotive-qualified SimpleLink Bluetoot
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
CC2340R53E0WRHBRQ1 Виробник : Texas Instruments cc2340r5-q1.pdf?ts=1761583319014&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FCC2340R5-Q1%252Fpart-details%252FCC2340R53E0WRHBRQ1 -Qualified SimpleLink Bluetooth Low Energy Wireless MCU with 512-kB Flash Automotive AEC-Q100
товару немає в наявності
товару немає в наявності
CC2340R53E0WRHBRQ1 CC2340R53E0WRHBRQ1 Виробник : Texas Instruments cc2340r5-q1.pdf?ts=1761583319014&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FCC2340R5-Q1%252Fpart-details%252FCC2340R53E0WRHBRQ1 Description: AUTOMOTIVE-QUALIFIED SIMPLELINK
Packaging: Tape & Reel (TR)
Sensitivity: -102dBm
Type: TxRx + MCU
Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.8V
Power - Output: 8dBm
Protocol: Bluetooth v5.3
Data Rate (Max): 2Mbps