CC2400RSU
CC2400RSU Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fcc2400
Виробник: Texas Instruments
RF Transceiver FSK 1.8V/2.5V/3.3V 48-Pin QFN EP Tube
на замовлення 43 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC RF TXRX ISM>1GHZ 48QFN, Packaging: Tube, Package / Case: 48-VFQFN Exposed Pad, Sensitivity: -101dBm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.4GHz, Type: TxRx Only, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 1.6V ~ 2V, Power - Output: 0dBm, Current - Receiving: 24mA, Data Rate (Max): 1Mbps, Current - Transmitting: 11mA ~ 19mA, Supplier Device Package: 48-QFN (7x7), Modulation: FSK, GFSK, RF Family/Standard: General ISM > 1GHz, Serial Interfaces: SPI, Part Status: Not For New Designs, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC2400RSU CC2400RSU Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fcc2400 RF Transceiver FSK 1.8V/2.5V/3.3V 48-Pin QFN EP Tube
Кількість Ціна
CC2400RSU CC2400RSU Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fcc2400 Description: IC RF TXRX ISM>1GHZ 48QFN
Packaging: Tube
Package / Case: 48-VFQFN Exposed Pad
Sensitivity: -101dBm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.4GHz
Type: TxRx Only
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 1.6V ~ 2V
Power - Output: 0dBm
Current - Receiving: 24mA
Data Rate (Max): 1Mbps
Current - Transmitting: 11mA ~ 19mA
Supplier Device Package: 48-QFN (7x7)
Modulation: FSK, GFSK
RF Family/Standard: General ISM > 1GHz
Serial Interfaces: SPI
Part Status: Not For New Designs
DigiKey Programmable: Not Verified
CC2400RSU suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fcc2400
на замовлення 55 шт:
товару немає в наявності
CC2400RSU CC2400RSU Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fcc2400 RF Transceiver 2.4GHz ISM BAND RF TRANSCEIVER